Zaměřeno na ženy – první Porsche Ladies Day

ladies day porsche
zdroj: Porsche Inter Auto CZ

Společnost Porsche Inter Auto CZ, výhradní dovozce a prodejce sportovních a luxusních vozů značky Porsche, uspořádala v sobotu 21. června ve svém autorizovaném Porsche Centru Praha exkluzivně pro své klientky a partnerky zákazníků první Porsche Ladies Day. Akci zaměřené pouze na dámy předcházelo v termínu 19. a 20. června dvoudenní testování kompletní modelové řady Porsche v rámci Porsche Driving Days. Obou akcí se zúčastnilo na 200 hostů.

„Pro naši stále rostoucí dámskou klientelu jsme se rozhodli připravit zcela nový exkluzivní program s individuálním přístupem k testování našich vozů a prezentací luxusních značek našich partnerů. Porsche Ladies Day se těšil nečekanému zájmu z řad našich klientek i partnerek našich zákazníků,“ říká Richard Vegera, brand manager Porsche.

Porsche Centrum Praha ve svých prostorách uspořádalo pro klientky a partnerky zákazníků Porsche Ladies Day, vůbec první akci tohoto typu, v sobotu 21. června. Speciální akce pouze pro ženy byla zaměřena na individuální přístup k testování vozů, o který se postaral nejen instruktor z Porsche Driving School, ale i profesionální prodejní tým. K dispozici byla dámám široká paleta sportovních a luxusních automobilů Porsche. Ve vozovém parku nechyběl sportovní vůz Cayman S, různé motorizace luxusní limuzíny Porsche Panamera, nejprodávanější SUV model Cayenne Diesel, nejžhavější novinky 911 Targa 4S a všechny nové modely Macan S, Turbo a S Diesel.

ladies day porsche II

Reklama 1

Hlavním bodem doprovodného programu byla exkluzivní módní přehlídka produktů Porsche Driver’s Selection a Porsche Design. Ženy měly rovněž jedinečnou příležitost využít služeb profesionálních vizážistek Guerlain a vyzkoušet i jejich dekorační kosmetiku a parfémy. Všechny účastnice ocenily individuální prezentaci produktů značky Bang&Olufsen. Pro zájemkyně bylo k dispozici designové studio Mat-Flower s lekcí květinové vazby a koutek zdravé výživy s možností vlastní přípravy originálního receptu pod taktovkou šéfkuchaře.