Už i ojetá auta je možné pojistit na rozdíl mezi tržní hodnotou a cenou nového vozu

aaa_logo_2Během prvních tří let se výrazně snižuje původní hodnota pořizovací ceny nového automobilu. V případě odcizení nebo totální škody nového vozu vyplácí částku pojišťovna, pojištění GAP pak pokryje rozdíl mezi pořizovací cenou vozidla a jeho aktuální tržní cenou. To však doposud neplatilo pro ojetá auta. Společnost AAA AUTO tak jako vůbec první prodejce ojetých vozů přichází na český a slovenský trh s modifikací GAP pojištění pro ojetá vozidla, a to hned ve dvou variantách – DEFEND GAP mini a DEFEND GAP flex.

S rostoucí nabídkou ojetých vozů se společnost AAA AUTO rozhodla rozšířit i nabídku služeb, které svým klientům zprostředkovává. Zákazníci ojetých automobilů doposud neměli možnost využívat výhodu pojištění Gauranteed Asset Protection Insurance (GAP), které majitelům vozidel v případě jeho poškození doplatilo rozdíl mezi pořizovací cenou a aktuální tržní cenou vozu. Společnost AAA AUTO nyní poskytuje jeho modifikaci DEFEND GAP, jež je dostupná ve dvou variantách a automobil ochrání po dobu tří let.

DEFEND GAP mini poskytuje majiteli ojetého vozu ochranu až do výše kupní ceny automobilu. Vztahuje se však pouze na ty případy, kdy došlo k totální škodě auta při havárii, která byla větší měrou zaviněná protistranou. Mini verze GAP pojištění tak nelze uplatnit v případech poškození vozidla přírodním živlem, zvěří, anebo v případě krádeže. Jeho výhodou je však nízká sazba, která se pohybuje již od tří korun na den.

Naopak pojištění DEFEND GAP flex majitelům ojetých automobilů poskytuje kompletní ochranu, která zahrnuje i případy, kdy dojde k poškození vozidla přírodním živlem, zvěří, anebo v případech, kdy je vůz odcizen. Zákazníci pak mají jistotu, že jim může být vyplacena částka až do původní výše kupní ceny jejich automobilu. GAP flex pojištění je přitom možné sjednat už od necelých sedm korun na den. „Snažíme se našim zákazníkům dopřát stejný komfort, jaký mají majitelé nových vozů. Proto jsme se rozhodli přinést na trh ojetin nový produkt – pojištění DEFEND GAP, díky němuž mohou zákazníci naší společnosti využívat stejných výhod. Ojetina se tak svými výhodami stále více přibližuje novým automobilům, avšak za mnohem nižší cenu,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka AAA AUTO.

Reklama 1