TPCA Beat festival s Wohnouty na Kmocháči

beat_kolinDevátý ročník TPCA Beat festivalu roztančí 23. července od 12 hodin do půlnoci Kmochův ostrov – jako hlavní hosté se představí populární Wohnouti a také kolínská rodačka – herečka a zpěvačka Barbora Poláková.

Stejně jako jako každý rok je hlavním posláním festivalu podpora talentovaných hudebníků z regionu, a proto se i tentokrát utká osm kapel ze středních Čech o příspěvek na natočení vlastního alba. Pro většinu z nich to bude první příležitost zahrát si před tisíci diváky na profesionální nástroje, veškerý servis budou mít účastnici stejný jako hlavní hvězdy festivalu. O vítězi rozhodnou diváci prostřednictvím SMS hlasování a nejlepší kapela se může těšit na podporu ve výši 50 tisíc korun. Na pódiu se o přízeň diváků utkají postupně Brisk Fart, Eclipse of Heaven, Hard to Frame, Pištův sklep, Nonsence (ex Ponožky), Salieri, The Crushers a The Infection.

kolin_wohnoutMezi hlavními hvězdami festivalu – rockovou kapelou Wohnout a herečkou a zpěvačkou Bárou Polákovou, která uchvátila nejen internetové fanoušky svými písničkami Kráva a Nafrněná, vystoupí jako hosté rovněž loňští vítězové Flat Fly a také kapela Pískomil se vrací, kterou ocení především děti a mládež.

TPCA Beat festival nenabízí vyžití pouze pro fanoušky hudby. Od dvanácti hodin se rozjede také doprovodný program, kde si své najde každý od dětí až po seniory. Kadeřnický salón nabídne dětem i dospělým rockové či punkové účesy, v airbrush koutku si můžete na tělo či tvář nechat namalovat umělecké kreace a nebude chybět ani tahák loňského festivalu živý „jukebox“. Samozřejmostí je bohaté občerstvení a také stánek s upomínkovými předměty s motivy Beat festivalu. Celý výtěžek ze symbolického třicetikorunového vstupného pak půjde opět na vybraný neziskový hudební projekt v Kolíně.

Reklama 1

Tak neváhejte, a přijďte si užít TPCA Beat festival 23. července na Kmochově ostrově v Kolíně.