Tomáš Tucson je na roztrhání

Zdroj: Hyundai
Zdroj: Hyundai

Už čtrnáctkrát vyjel Tomáš Tucson na vyjížďku po České republice. Pokaždé s jinou posádkou vybranou ze zájemců, kteří se o víkend s prémiovým modelem Hyundai přihlásili. Od dubna, kdy automobilka Hyundai svou neobvyklou roadshow spustila, se o víkendovou projížďku přihlásilo více než 250 zájemců.

Zdroj: Hyundai
Zdroj: Hyundai

Vůz má jméno Tomáš a v první osobě pravidelně komentuje své výlety. Lidé mají možnost si vůz půjčit na víkend a mohou se tak podílet na jeho příběhu. Zážitky včetně foto záznamu pak může každý sledovat na blogu, kde lze nalézt i registrační formulář na půjčení Tomáše.

„Chceme netradičním způsobem zpřístupnit náš vůz úplně každému a ukázat, kam se vozy Hyundai během několika let posunuly. Zájemci se mohou hravou formou přesvědčit o kvalitách a technologických přednostech našeho modelu Tucson,“ uvedla Jana Sekeráková, marketingová manažerka společnosti Hyundai Motor Czech. „Reakce jsou vynikající a Tomáš sklízí samou chválu. Je zajímavé sledovat, kam lidé vyjíždějí. Zavítal už několikrát na Ještěd, často jezdí na Křivoklátsko a několikrát byl i na jižní Moravě.“ dodala.

Zdroj: Hyundai
Zdroj: Hyundai

Tomáš Tucson dostal do vínku nejvyšší stupeň výbavy s manuální převodovkou. Je speciálně polepen, takže ho na silnicích každý snadno pozná. Aby kompenzovala převis zájmu, nabízí automobilka neúspěšným žadatelům možnost zapůjčit si jiný vůz z nabídky v rámci standardních testovacích jízd. Projekt probíhá až do jara 2017.

Reklama 1

Více informací o projektu na www.tomastucson.cz