Půjčte si užitkový Volkswagen na den, víkend nebo dokonce na měsíc!

Zdroj: Das RentAuto
Zdroj: Das RentAuto

Znáte to každý, v životě někdy přichází situace jako je svatba, dovolená, přeprava přátel. V těchto situacích určitě oceníte přednostni prostoru a komfortu jízdy s užitkovými vozy značky Volkswagen.

Nabízíme Vám komforní, bezpečné a spolehlivé řešení krátkodobé mobility s vysokými nároky. Vyřešit své vyjímečné situace pomohou naši pomocníci užitkové vozy Volkswagen.

Stačí si vybrat ze 3 nabízených modelů Volkswagen Transporter, Caravella nebo Crafter a odjet až na 30 dní.

V nabídce jsou nové užitkové vozy ve stáří max. 7 měsíců včetně kvalitního pojištění. Při jízdě určitě oceníte pohodlný a prostorný interiér, kdy nechybí klimatizace, audiosystém a mnoho bezpečnostních prvků.

Reklama 1

Podmínky pronájmu vozu

Zdroj: Das RentAuto
Zdroj: Das RentAuto

Jedná se o krátkodobou autopůjčovnu. Vůz tak smí být v rámci 6měsíčního cyklu jednomu zákazníkovi zapůjčen na období max. 30 dnů.

Pro  závaznou rezervaci vozu je nutné složit rezervační poplatek na požadovaný termín zápůjčky ve výši 1000 Kč vč. DPH hotově nebo platební kartou přímo na pobočce Porsche Prosek. Součástí půjčovného je vratná kauce na vůz po dobu zápůjčky ve výši 1000 Kč vč. DPH/ den, která se skládá při převzetí vozu.

Vyzkoušejte originální autopůjčovnu užitkových vozů Volkswagen a získejte partáka na den, víkend nebo až měsíc.

Reklama 2

Rádi Vám poradíme s výběrem modelu dle vašich individuálních potřeb a přání.