Porsche Brno se svými klienty oslavilo 40. výročí vozu Volkswagen Golf Praha

Golf40
Zdroj: Porsche Inter Auto CZ

Společnost Porsche Brno, člen skupiny Porsche Inter Auto CZ, největšího prodejce nových vozů v České republice, uspořádala v sobotu 13. září pro více než 300 klientů a významných hostů oslavu 40. narozenin modelu Volkswagen Golf v netradičním zábavním parku Permonium v Oslavanech u Brna. Celodenní program nabídl účastníkům možnost otestovat vozy značky Volkswagen a dětskou zábavu zajistil lanový park i interaktivní dobrodružné hry.

„Bylo pro nás potěšením oslavit s našimi klienty a přáteli firmy čtyřicáté výročí jednoho z nejúspěšnějších modelů Volkswagen Golf,“ říká Michael Schindler, ředitel společnosti Porsche Brno.

Společnost Porsche Brno oslavila v unikátně postaveném areálu zakomponovaném do zrekonstruovaného bronwfieldu bývalého rosicko-oslavanského dolu KUKLA významné 40. výročí úspěšného modelu Volkswagen Golf. Více než 300 hostů mělo možnost otestovat aktuální modely řady Volkswagen Golf jako, Golf Variant, Golf CNG, Golf GTI, novinku Golf Sportsvan, ale i další automobily jako Volkswagen Beetle, Tiguan, CC nebo elektromobily e-Golf a e-up! V designerské soutěži se soutěžilo o poukaz na produkty Volkswagen Lifestyle. Úkolem bylo namalovat Volkswagen Golf budoucnosti – další generace. Děti i dospělí se celý den bavili interaktivními hrami, v lanovém centru i při různých soutěžích. Jako na každé správné oslavě narozenin nechybělo ani slavnostní krájení dortu.

Hlavními hvězdami sobotní akce byly zajisté nejnovější vůz Volkswagen Golf Sportsvan a model s čistě elektrickým pohonem e-Golf. Porsche Brno jako jeden ze dvou výhradních prodejců elektromobilů značky Volkswagen v České republice již slaví úspěchy s prvními čtyřmi prodanými vozy Volkswagen e-up!.

Reklama 1

Společnost Porsche Brno se díky profesionálnímu přístupu a špičkovému zázemí řadí mezi nejvýznamnější obchodníky se značkami Volkswagen osobní vozy, Volkswagen užitkové vozy, Audi a Škoda na Moravě. Společnost provozuje vlastní klempírnu i lakovnu, jež jsou vybaveny nejmodernějším zařízením. Kvalitní servis je navíc podporován rozsáhlými sklady a zásobami náhradních dílů a příslušenství. Společnost Porsche Brno je také jediným autorizovaným servisním místem vozů značky Porsche na Moravě.