ORL ordinace Teplice

3_logo_orl

ORL ambulance MUDr. Markéty Čapkové v Teplicích je nestátní zdravotnické zařízení nabízející pacientům komplexní diagnostiku a léčbu onemocnění hlavy a krku v celém rozsahu oboru ORL.

Ambulance byla založena v roce 1994 MUDr. Taťanou Dostálovou, na jejíž dlouholetou činnost je přímo navazováno. S převzetím ordinace bylo zároveň rozšířeno spektrum diagnostických a léčebných metod s důrazem na endoskopická vyšetření.

www.orlteplice.cz

orl_holka-300x246Nebojíme se vyšetřovat děti a máme je rádi! Provádíme specializovaná vyšetření dětí od kojeneckého věku se zaměřením na endoskopické vyšetřování nosních mandlí a hrtanu. K vyšetření není třeba doporučení praktického lékaře. V případě chronických obtíží preferujeme objednání předem, respektujeme Váš čas a můžeme si tak pro Vás vyhradit daný termín.

Reklama 1

Nastřelování náušnic

Nastřelování náušnic provádíme systémem Švédské firmy Blomdahl Tato společnost se zabývá výrobou zdravotně nezávadných šperků z medicínských materiálů vhodných i pro alergiky. Aplikace je naprosto sterilní, nebolestivá a bezkrevná, prováděná atestovaným ORL lékařem.

ORL pro firemní zákazníky

Nejen pro jednotlivce, ale také pro firemní zákazníky poskytujeme veškerá vyšetření uší a sluchu. Nejčastěji poptávanou službou je vstupní, výstupní a preventivní audiometrické vyšetření – prohlídky pracovníků v riziku hluku. Pro firmy a personální agentury poskytujeme krátké objednací lhůty.

Soukromá ORL Ordinace v Teplicích pro děti a dospělé je situována do teplické polikliniky, konkrétně pak do 5.patra budovy, objednání na telefonu 478 478 832

Reklama 2