Novinky Opelu v Ženevě: GT Concept, Mokka X a Astra ST

Zdroj: Opel
Zdroj: Opel

Opel na autosalonu v Ženevě demonstruje svoje nadšení pro vlastní vizi sportovního vozu budoucnosti premiérou studie GT Concept – přímého následníka legendárního modelu Experimental GT, který byl v roce 1965 historicky první studií evropského výrobce automobilů. Kromě toho Opel veřejnosti představuje nový model Mokka X.

Subkompaktní SUV chce pokračovat v úspěších svého předchůdce a sází na ještě atraktivnější design karoserie i interiéru i na nejmodernější infotainment a systémy konektivity. Středobodem expozice značky Opel je ale Astra nové generace. Hvězda kompaktní třídy značky Opel demonstruje nejenom svoji vysokou užitnou hodnotu, ale i sportovní ambice, a to premiérou nové závodní verze Astra TCR.

Zdroj: Opel
Zdroj: Opel

„Naše novinky ženevské expozice dokládají, jaký je dnes Opel: GT Concept ukazuje, že jsme inovativní a máme jasnou vizi o našem směřování. Nová Astra a nová Mokka X dokladují, že nasloucháme našim zákazníkům a že je stavíme do centra našich vývojových aktivit. A Astra TCR je dalším pokračováním naší tradice v automobilovém sportu,“ říká Dr. Karl-Thomas Neumann.