Novinka Modelu Continental: GT Speed Black Edition

Představujeme nejnovější přírůstek řady Continental: Continental GT Speed a Speed Convertible Black Edition. Black Edition je k dispozici po omezenou dobu a oslavuje bohatou a obdivuhodnou hloubku sportovního charakteru modelů GT. K dispozici je jako kupé i jako kabriolet a výběr barvy karosérie doplňuje černý lak ve vysokém lesku na vnějších leštěných plochách včetně otvorů oken a lemů světel. Celočerná pětipaprsková kola 21” zakrývají výrazné brzdové třmeny, které lze dodávat v červené nebo černé barvě.

Další jedinečný a úžasný prvek verze Black Edition představují kontrastní barvy předního rozdělovacího prvku, bočních zástěrek a zadního difuzéru ve čtyřech odstínech: Hallmark, Beluga, St. James’ Red a jako novinka Cyber Yellow. Zákazníci mohou vybírat i barevné sladění zpětných zrcátek.

Uvnitř pokračuje směs tmavých tónů a živých výrazných prvků. Uhlíková vlákna zdobí přístrojovou desku, středový a stropní panel a vytváří výrazně tmavé prostředí a speciální barevná kombinace Black Edition doplňuje sedadla a středový panel o kontrastní kožený lem dostupný v barvách Porpoise, Beluga, Pillar Box Red nebo nově též Cyber Yellow tak, aby vše odpovídalo stylistickým akcentům exteriéru. Odpovídající kontrastní švy zdůrazňuje diamantová výšivka na dveřích a na sedadlech Mulliner GT Design.

Rychlejší, výkonnější GT Speed

Black Edition také využívá modernizace výkonu a kroutícího momentu, které značka Bentley představila u modelů GT Speed a Speed Convertible. Mechanici Bentley v Crewe dokázali z kultovního motoru W12 s obsahem 6,0 litru a dvojím přeplňováním modelů Continental. Vůz GT Speed nyní dosahuje 642 PS – oproti 635 PS – a o 20 Nm další kroutící moment, takže výsled

Reklama 1