Nové Stop Cafe a Bistro na Benzině

Zdroj: Benzina
Zdroj: Benzina

Čerpací stanice Benzina, reprezentující maloobchodní segment společnosti Unipetrol RPA, mění podobu svého konceptu rychlého občerstvení STOP CAFE. Jako reakci na současné spotřebitelské trendy výrazně rozšiřujeme svou gastronomickou nabídku. Na vybraných čerpacích stanicích si navíc budete moci odpočinout v pohodlných odpočinkových zónách, využít dostupné připojení k Wi-Fi a případně dobít svůj notebook nebo mobilní telefon. Do konce letošního roku nabídneme nový koncept STOP CAFE na 42 čerpacích stanicích. Na 271 čerpacích stanicích pak již v květnu budou k dispozici nové kávovary s širokou nabídkou nápojů.

„Zatím máme 112 provozoven s označením Stop Cafe a letos jich přibude dalších čtyřicet,“ říká Marek Zouvala, jednatel společnosti Unipetrol RPA zodpovědný za maloobchod. Přitom neplánujeme vylepšit pouze sortiment nabízeného zboží, ale také nabídnout nové komfortní zóny pro odpočinek řidičů. „Zákazníci poznají změnu na první pohled. Budou mít k dispozici větší prostor, kde si mohou sednout, odpočinout si nebo využít nabídky bezplatného wi-fi připojení,“ dodává Marek Zouvala.

Zdroj: Benzina
Zdroj: Benzina

Nejširší nabídku občerstvení najdete v podobě restaurací STOP CAFE BISTRO. Na nich bude k dispozici nabídka čerstvých baget, salátů nebo rozšířený sortiment teplých jídel a snacků. Stávající provozy prochází zásadním vylepšením tak, aby plně uspokojily nároky řidičů na tranzitech, dálnicích nebo ve větších městech. V uplynulých týdnech byly zásadně zmodernizovány čerpací stanice v Rudné u Prahy, v Olomouci nebo v Praze v ulici Argentinská. Celkem nabídneme nové STOP CAFE BISTRO do konce roku 2018 na 50 čerpacích stanicích.

Koncept STOP CAFE bude na čerpacích stanicích instalován v různém rozsahu, dle potřeb zákazníků konkrétní lokality. Základem vždy bude čerstvě upražená káva, případně také hot dog. „Naše investice jsou v souladu s očekáváním zákazníků. Většina českých řidičů tráví na čerpací stanici méně než 10 minut a průzkum, který jsme si nechali zpracovat, potvrdil, že mezi nejdůležitější služby na čerpacích stanicích patří automat na kávu a nabídka rychlého občerstvení,“ doplňuje Marek Zouvala.

Reklama 1

Podle velikosti čerpací stanice budou základní nabídku občerstvení doplňovat čerstvé sendviče, saláty, polévky nebo dezerty a sladké pečivo. Od března si na Benzině můžete také koupit speciální dětské menu, které žádná jiná síť čerpacích stanic nenabízí.

Největší kavárna v Česku

V průběhu května dokončíme svou „kávovou revoluci“ a na 271 čerpacích stanicích a představíme nabídku nové kávy. „Již jsme začali s instalací nových samoobslužných dotykových kávovarů, které budou nápoje připravovat ze směsi kávových zrn s certifikací fair trade. Směs je vytvořena přímo na míru pro STOP CAFE,“ říká Marek Zouvala.