Nová DS 3 Givenchy Le MakeUp: Setkání dvou legendárních značek

Značky DS Automobiles a Givenchy Le MakeUp se rozhodly spojit svá know-how a vytvořit exkluzivní verzi vozu Nová DS 3 – hatchback a kabriolet. Tato limitovaná edice je určená pro aktivní ženy, pro něž je auto často místem, kde si před nastartováním upravují líčení. Nová DS 3 Givenchy Le MakeUp nabízí zcela nový odstín karoserie a elegantní prvky výbavy, je dodávána s výrobky značky Givnenchy a její inovativní systém osvětlení interiéru dodává lesk pleti posádky. 1 400 kusů se po celém světě dostane do prodeje v červnu 2016, veřejnost si vůz bude moci prohlédnout od 10. května do 7. června v showroomu DS World Paris, v rámci výstavy představující legendární výrobky a zdroje inspirace pro líčení Givenchy. Přijďte se ponořit do světa luxusu a elegance francouzského stylu…
Tvoří-li více než polovinu řidičů DS 3 ženy, je to proto, že DS 3 uměla od počátku splnit očekávání zákazníků a především zákaznic – moderních žen vedoucích aktivní život. Značka DS proto několik týdnů po uvedení Nové DS 3 s hrdostí představuje limitovanou edici vytvořenou ve spolupráci se značkou Givenchy Le MakeUp. Nová DS 3 Givenchy Le MakeUp je výsledkem setkání dvou značek, které při své práci kladou důraz na zaujetí pro výrobek a péči o detail.

DS 3 Givenchy Le MakeUp, ztělesnění know-how dvou velkých značek

Od června 2016 se bude po silnicích po celém světě prohánět 1 400 hatchbacků a kabrioletů označených jako Nová DS 3 Givenchy Le MakeUp, které budou hrdě prezentovat francouzské know-how.

„Nová DS 3 Givenchy Le MakeUp představuje to nejlepší z umění obou značek soustředěné do jediného výrobku. Značka Givenchy ztělesňuje moderní kreativní luxus, velkou péči věnuje použitým surovinám, struktuře a barvám, stejně jako my. S touto značkou máme mnoho společných bodů a sdílíme podobné hodnoty,“ prohlásil ředitel Design centra značky DS Thierry Metroz.

Reklama 1

„Vysnil jsem si, že díky tomuto autu budou ženy krásnější… Krásné, protože se octnou za volantem Nové DS 3, vozu, který již zanechal stopu v historii, krásné díky barvě a odrazu světla na své tváři, krásné dynamikou růžového odstínu, který vyvolává úsměv,“ prohlásil umělecký ředitel pro líčení a barvy značky Givenchy Nicolas Degennes.

Legendární vůz pro jedinečné klient(k)y

Modely DS jsou auta pro zákazníky, kteří usilují o osobní vyjádření. Stejným pravidlem se řídí i Nová DS 3 Givenchy Le MakeUp: vše, od exteriéru po interiér, bylo promyšleno do posledního detailu, výsledkem je jedinečný model.
Karoserie je ve strukturovaném perlově bílém odstínu, který dostal označení Bílá Opalin. Tento nově koncipovaný matný lak, který je u vozu DS použit poprvé, dodává Nové DS 3 Givenchy Le MakeUp charakteristický zrnitý povrch, který podtrhuje její křivky. Kontrastně působící střecha je v odstínu Whisper, který se objevuje i na vnějších zpětných zrcátkách a středech kol. Verze Cabrio je opatřena oblouky v odstínu Whisper a černým plátnem. Sloupky dveří elegantně zdobí hliníkové logo Givenchy Le MakeUp.
Interiéru byla věnována velká péče: lišta palubní desky prosvětluje kabinu svým uklidňujícím růžovým odstínem, středová loketní opěrka má v sobě zabudovanou přihrádku určenou pro sadu líčení Givenchy Le MakeUp, kterou tvoří černá řasenka Couture, kompaktní pudr Prisme Visage a malinově červená rtěnka Le Rouge. Sadu doplňuje lak na nehty Whisper vyrobený speciálně pro tuto příležitost. Na koberečcích se objevuje logo limitované edice.
Soulad celku dodává malý detail – na vnitřním povrchu středové opěrky s logem Givenchy Le MakeUp se objevuje stejný růžový odstín jako na palubní desce. Horní část středové opěrky je potažena černou kůží Nappa Basalte s laserově vyrytým logem značky, které tvoří čtveřice písmen G.
Celek dotváří osvětlení dvou zrcátek ve sluneční cloně, které používá LED diody a prozařuje pleť cestujících na předních sedadlech. Tento systém byl exkluzivně vyvinutý právě pro tuto limitovanou edici.
S vozem DS 3 a nyní i s vozem Nová DS 3 jsou často spojována slova jako „ikona“, „jedinečný výrobek“, „auto, které poznamenalo svou dobu“… Tato slova chvály jsou výsledkem nabídky osobních úprav na míru, která je pro tyto modely typická. Tyto úpravy umožňuje velký výběr odstínů karoserie a střechy (v současné době 78 možných kombinací) a pravidelné limitované edice.

Reklama 2

NOVÁ DS 3 GIVENCHY Le MakeUp

Hlavní výbava
Verze výbavy So chic
Litá kola 17’’Aphrodite s černým diamantovým výbrusem se středem kol Whisper
DS Led Vision
Dotykový 7’’ displej a DS Connect Box
Zadní parkovací asistent
Asistent pro rozjezd ve svahu
Paket Auto zahrnující automatickou klimatizaci, samočinné rozsvěcování světel, elektricky ovládaná vyhřívaná sklopná vnější zpětná zrcátka
Náhradní dojezdové kolo
Odstíny karoserie a střechy
Hatchback: karoserie Bílá Opalin / střecha Whisper
Kabriolet: karoserie Bílá Opalin / černé plátno a střešní oblouky Whisper
Čalounění
Černá zrnitá kůže Basalte zejména u volantu, hlavice řadicí páky, páky ruční brzdy a kapličky přístrojů palubní desky potažené kůží
Specifické koberečky a dálkové ovládání
Sada líčení Givenchy Le MakeUp
Rtěnka červená  Le Rouge odstín č. 315 Framboise Velours: nádherný doplněk dodávající rtům intenzivní odstín  a sametovou texturu.
Řasenka černá Couture odstín č.1 Black Satin: dokonalý prostředek k prohloubení pohledu. Řasenka 4 v 1 s trojrozměrným kartáčkem zahušťuje, prodlužuje, natáčí a zkrášluje řasy.
Pudr Prisme Visage odstín č.°2 Satin Ivoire, č.°3 Popeline Rose, č.4 Dentelle Beige nebo č. 5 Soie Abricot, podle daného trhu: legendární kompaktní pudr značky Givenchy. Čtyři doplňující se barvy, které  skrývají klíč k dokonalé pleti, jež je zářící, strukturovaná, sjednocená a dokonalá.
Lak na nehty odstín č. 32 Whisper v limitované edici: lak na nehty Couture, jehož odstín Whisper, inspirovaný metalizovanými odlesky střechy vozu, se hodí ke každému stylu.

Ceník ve Francii
Nová DS 3
PureTech 110 S&S manuální převodovka GIVENCHY LE MAKEUP: 25 200 €
PureTech 110 S&S 6st. automatická převodovka EAT6 GIVENCHY LE MAKEUP: 26 850 €
PureTech 130 S&S manuální 6st. převodovka GIVENCHY LE MAKEUP: 26 400 €
THP 165 S&S 6st. automatická převodovka GIVENCHY LE MAKEUP: 27 700 €
BlueHDi 100 S&S manuální převodovka GIVENCHY LE MAKEUP: 26 400 €
BlueHDi 120 S&S 6st. automatická převodovka GIVENCHY LE MAKEUP: 27 600 €

Reklama 3

Nová DS 3 Cabrio
PureTech 110 S&S manuální převodovka GIVENCHY LE MAKEUP: 27 700 €
PureTech 110 S&S 6st. automatická převodovka EAT6 GIVENCHY LE MAKEUP: 29 350 €
PureTech 130 S&S 6st. automatická převodovka GIVENCHY LE MAKEUP: 28 900 €
BlueHDi 100 S&S manuální převodovka GIVENCHY LE MAKEUP: 28 900 €

VÍCE O VÝSTAVĚ GIVENCHY LE MAKEUP
10. května – 7. června 2016 v DS WORLD PARIS

Givenchy Le MakeUp je vystaven v showroomu DS World Paris, v jehož 3 patrech představuje legendární produkty z řady líčení značky Givenchy a jejich zdroje inspirace.
Návštěvníci výstavy se tak mohou nejen seznámit s vozem Nová DS Givenchy Le MakeUp (hatchback a kabriolet), ale také si vyzkoušet líčení Givenchy.
Adresa showroomu: 33 rue François 1er, Paris 8ème
Jak se dostat na místo:
Metrem: stanice Franklin Roosevelt (linky 1, 9), Alma Marceau (linka 9) nebo George V (linka 1)
Autobusem: linka 32 zastávka Pierre Charron-François 1er
Parkoviště v okolí
François 1er, 24 rue François 1er, Paris 8e
Élysée Marbeuf, 17-19 rue Marbeuf, Paris 8e