Nissan nabízí bezplatnou aktualizaci map systému NissanConnect

Zdroj: Nissan
Zdroj: Nissan

Jedním ze základních předpokladů optimální funkčnosti navigačního systému je přesnost map. Nissan má vždy na zřeteli maximální spokojenost zákazníků a snaží se jim poskytnout co možná nejkvalitnější služby. Proto nyní spustil službu MAP CARETM, která zahrnuje jednu bezplatnou aktualizaci map ročně po dobu 3 let od nákupu nového vozidla.

Nabídka platí pro tyto modely: Micra, NOTE, Juke, Pulsar, Qashqai, X-Trail a LEAF se systémem NissanConnect.

Akce mohou využít soukromí i firemní zákazníci.

U vozidel využívajících službu MAP CARETM probíhají roční aktualizace map výměnou karty SD. Je-li k dispozici aktualizace map, kontaktují dealeři Nissan zákazníky a domluví si s nimi schůzku, na které jim předají novou kartu SD.

Reklama 1
Zdroj: Nissan
Zdroj: Nissan

Navigační systém s bezplatnou aktualizací map není jedinou funkcí sofistikovaného systému NissanConnect. Systém nabízí i vyspělé zvukové a komunikační funkce, plnou integraci chytrého telefonu a přístup k sociálním médiím i zábavním a cestovním aplikacím. Podporuje také služby Google a funkci Send-To-Car (můžete například zasílat trasy do konkrétních cílů z počítače do vozidla) a zobrazuje aktuální informace o cenách paliva, restauracích a dalších zajímavých bodech. Dále má systém integrovaný modul rozpoznávání hlasu, rozhraní Bluetooth, funkci streamování zvuku a vstupy AUX a USB. Vestavěná technologie DAB (Digital Audio Broadcasting) pak umožňuje poslech digitálních rádií.

V crossoverech Qashqai a X-Trail se informace systému NissanConnect zobrazují nejen na hlavní obrazovce systému, ale i na dalším 5“ barevném displeji, který našel své místo na přístrojovém panelu mezi ukazateli. Tento displej střídavě zobrazuje grafické údaje, jako jsou pokyny k trase, textové informace z rozhlasových kanálů a aktuálně přehrávanou skladbu.

Díky kombinaci moderního systému NissanConnect se službou MAP CARETM bude pro vás jízda ve voze Nissan vždy nanejvýš příjemným zážitkem, ať už se v Evropě vydáte kamkoli.

Reklama 2