Maserati: luxus, sport a styl v Hôtel de Paris

Hôtel de Paris v Monaku zahajuje partnerství s Maserati. Během renovace Hotel de Paris Monte-Carlo, hotel vyzval nejprestižnější návrháře zabírají Suite 321-322, vytvořit prostor, kde dvě synonyma značky spolupracovat k dosažení nových výšin.

Synergie mezi těmito dvěma značkami byla zahájen dne 19. května 1957. Po epickém závodě, Juan Manuel Fangio suverénně vyhrál Monaco Grand Prix Formule 1 s 250F a jeho vítězství označil významný mezník pro Maserati na okruhu v Monaku.

Po téměř šedesát let, obě značky se rozhodly oslavit spojenectví a dědictví v apartmá  Maserati Pop-Up v hotelu Hôtel de Paris.

Maserati – s jeho logem Trident – podařilo vybudovat svůj úspěch v dokonalosti. Oni si vybudovali svou mezinárodní pověst o jejich výraznou, velmi kreativní styl, a to je vidět v návrhu Pop-Up Suite. Vytvořil L + R Palomba (Ludovica a Roberto Palomba), vycházejících hvězd ve světě italského interiérového designu, apartmá přesahuje styl s čistými, elegantních šedých tónů a drahých materiálů; je zřejmé, žádný náklad nebo snaha byla ušetřena při vytváření tohoto snu výzdobu.

Reklama 1

Nachází se ve třetím patře prestižní, luxusní hotel v Monaku, Maserati Pop-Up Suite nabízí výjimečný výhled na moře a kultovní Casino de Monte-Carlo. Při zdobení takové idylické místo, obrovský talent a představivost mladých návrhářů neměl žádné meze. V nenápadné ale elegantní obývací pokoj, návrháři vytvořili ústřední pilíř – z nichž okolní prostory větvit – zvýraznění rezolutně moderního životního stylu. “Absolutní minimalismus” je klíčové slovo tady, kde nádherné linie, Maserati je nadčasová elegance a vynikající služby v hotelu de Paris se sbíhají.

V ložnici odráží styl automobilového značky Modeny. Impozantní rafinovaný tkanina čelo podle Ermenegildo Zegna zdobí zdi, zatímco obilí kožená křesla vypadat vnitřek přepychových salónů Maserati je.

Tento balíček zahrnuje:

  • Transfery Maserati z/na letiště v Nice
  • Maserati GranCabrio, Trident Marque je čtyřmístný kabriolet, hostům k dispozici řídit po celou dobu jejich pobytu * (* 50 kilometrů kolem Monte-Carlo)
  • Snídaně
  • Koktejl bufet Modena-styl kuchyně s Laurent Perrier Cuvée Rosé šampaňské
  • Hosté ubytovaní na tři a více nocí se mohou těšit na volný kryoterapie relace v Thermes Marins Monte-Carlo
  • Jako pocta Maserati s trojzubcem ve znaku se hosté ubytovaní 1. a 2. července mohou těšit na jedinečnou příležitost nastupují do Maserati maxi trimaran. Hosté si mohou vychutnat jízdu na vznešené Formuli 1 u moře v reálných podmínkách, se členy prestižního týmu Maserati

Ceník

Sazby pro Maserati Pop-Up Suite Hotel de Paris začínají od 3500 € pro 2 dospělé osoby. Balíček je za tři noci (další noci bude jinou sazbou).

Reklama 2