Léto a fotbal! Fanoušky během mistrovství Evropy potěší Hyundai Czech Fan Park

fanpark_zlutelazne
Zdroj: Hyundai

Měsíc plný fotbalu a léta. Tak by se dal charakterizovat projekt, který pro fanoušky připravila Fotbalová asociace České republiky a generální partner Hyundai Motor Czech. V rámci mistrovství Evropy ve Francii vyroste v areálu Žlutých lázní jediný oficiální prostor s možností sledování velké většiny utkání EURO 2016. Hyundai Czech Fan Park nabídne nejen jednotlivé duely ale také hudební produkci, atrakce a mnoho další zábavy pro všechny věkové kategorie. Navíc se vstupem zdarma.

„Hyundai je již řadu let hrdým partnerem české fotbalové reprezentace a také partnerem fotbalového mistrovství Evropy EURO 2016. Jsem proto velmi rád, že můžeme být i partnerem projektu Hyundai Czech Fan Park a umožnit fotbalovým fanouškům, kteří se nevydají do Francie, užít si společně krásu fotbalu a věřím, že i úspěchu našeho týmu,“ říká Vladimír Vošický, generální ředitel Hyundai Motor Czech.

Poprvé v historii se tvoří oficiální fotbalová fanzóna s aktivní účastí Fotbalové asociace České republiky. Cílem je koncentrovat veškerou fanouškovskou energii kolem mistrovství Evropy do unikátního prostoru. Během tak velkého šampionátu hledají příznivci českého týmu a fotbalu místo, kde by si mohli společně užívat radost i nadšení z fotbalového svátku. Půjde o jedinou oficiální fan zónu s podporou české reprezentace.

„Chtěli jsme fanouškům fotbalové reprezentace poděkovat za podporu v rámci celého kvalifikačního cyklu. Právě díky nim a také národnímu týmu máme jedinečnou šanci se francouzského šampionátu zúčastnit. Věřím, že návštěvníci promění Hyundai Czech Fan Park během mistrovství ve svůj český domov a užijí si lokalitu Žlutých lázní naplno,“ prozradil Miroslav Pelta, předseda Fotbalové asociace České republiky.

Reklama 1

Na své si přijdou i fanoušci hudby a jiných sportů

Pokud Vás nezláká fotbal, hudební interpreti rozhodně. Iva Frühlingová, Žlutý pes, Xindl X, Michal Hrůza, Dara Rolins, Slza, Wohnout, Jelen či Yoyo Band. To je jen část kapel, která prostor Žlutých lázní v mžiku promění ve velmi kvalitní hudební festival. Zapomínat nesmíme ani na moderátory. Duely české fotbalové reprezentace proti Chorvatsku a Turecku si „odkoučuje“ Leoš Mareš. Do nezvyklé role se promění i bývalý fotbalista Petr Švancara. Hlavním lákadlem ale samozřejmě musí být projekce nejen všech utkání českého národního týmu, ale také velké porce ostatních zápasů evropského šampionátu. Ty budou probíhat na třech velkoplošných projekcích. Přidejme fotbalovou školičku, unikátní atrakce i beach fotbalový turnaj a máme z toho komplexní mix zábavy.

Doprovodný program bude začínat vždy tři hodiny před oficiálním zahájením utkání.

Reklama 2