Informace o organizované projížďce motorkářů Prahou

Zdroj: Praha.eu
Zdroj: Praha.eu

V sobotu 7. května 2016 pořádá spolek RED EYED CEÜE organizovanou projížďku skupiny motorkářů, která byla povolena jako zvláštní užívání komunikace se souhlasem Policie ČR, městských částí Praha 1 a 3 a Technické správy komunikací hl. m. Prahy.

Podle žádosti organizátorů o povolení se jedná o projížďku v délce 2 hodin mezi cca 13.00 a 18.00 hodinou. Trasa má vést po komunikacích: Brněnská, 5. května, Nuselský most, Legerova, Wilsonova, Václavské náměstí (otočka nad Jindřišskou), Mezibranská, Sokolská, Rumunská, nám. Míru, Korunní, Jičínská, Vinohradská, J. Želivského, U Nákladového nádraží (zastávka mimo veřejné komunikace), J. Želivského, Koněvova (zastávka u Vítkova mimo veřejné komunikace), Pod Krejcárkem, Novovysočanská, Spojovací, Čuprova, Prosecká.

Na akci je zajištěna asistence Policie ČR, účastníci jsou povinni dodržovat pravidla silničního provozu, dbát pokynů příslušníků Policie ČR a pořadatelů. Rychlost kolony motocyklů nepřesáhne nejvyšší povolenou rychlost v jednotlivých úsecích, pro jízdu kolony bude využíván pouze jeden jízdní pruh. Omezení provozu MHD nepřesáhne v jednotlivých místech 2 minuty.