Hyundai nabízí aktualizace navigace zdarma

Zdroj: Hyundai
Zdroj: Hyundai

Automobilka Hyundai uvádí na trh nové aktualizace navigací Lifetime MapCare. Program nabízí bezplatné roční mapové a softwarové aktualizace pro všechny vozy Hyundai s vestavěným navigačním systémem od roku 2010. V případě zájmu provede aktualizaci pracovník servisu během servisní prohlídky vozu.

Program Lifetime MapCare je navržený společně s cloudovou firmou HERE a pokrývá celou Evropu, což umožňuje plánovat i dlouhé trasy napříč kontinentem a mít neustálý přístup k aktuálním, přesným mapám a informacím. Samotná aktualizace probíhá jak v navigačním systému, kde optimalizuje výpočty tras, tak i v nejnovějším Bluetooth softwaru a zajišťuje, aby měli zákazníci Hyundai v Evropě přístup k nejnovějším funkcím pro svoje smartphony a konektivitu ve svých autech.

„Neustále pracujeme na zlepšení zkušeností zákazníků Hyundai s našimi vozy. Program Lifetime MapCare přináší skutečný bonus a navíc představuje významnou úsporu nákladů,” vysvětlil Bas Kasteel, viceprezident Hyundai Motor Europe pro zákaznický servis. Ve srovnání s ruční aktualizací mapových dat pomáhá program Lifetime MapCare ušetřit nejméně 1000 eur v nákladech na mapy a software za celé období. Lifetime MapCare je navíc přenosná na nového vlastníka, když je vůz prodáván. Roční aktualizace map bude k dispozici pro jednotlivé modely ještě nejméně deset let po ukončení jejich výroby.