Fiat 500X Opening Edition: exkluzivně pro 2000 zákazníků

FIAT_2_141013_01
Zdroj: FIAT

Fiat 500X na nedávném autosalonu v Paříži okouzlil veřejnost a setkal se s velmi pozitivním ohlasem. I když mnoho zájemců zatoužilo po novém modelu značky Fiat prakticky okamžitě, na oficiální uvedení na trh si budou muset ještě několik měsíců počkat. Dodávky k prodejcům jsou naplánovány na začátek roku 2015, a tak jako u každého kultovního produktu, i v tomto případě může být ze začátku obtížné uspokojit vysokou poptávku.

Právě s ohledem na tento fakt se Fiat rozhodl vytvořit exkluzivní vrcholnou limitovanou edici Fiat 500X Opening Edition, která bude určena pro prvních 2000 šťastlivců toužících řídit nový crossover rodiny 500. Model bude k dispozici ve dvou provedeních exteriéru v duchu dvou svých povah, jedné více městské v šedém odstínu Art Grey a druhé dobrodružnější v třívrstvém červeném laku Amore Red.

Chcete-li se dozvědět více o exkluzivní verzi Fiat 500X Opening Edition navštivte stránky www.500X.fiat500.com a objevte, co činí nový crossover Fiatu jediným svého druhu. V objevování všech jeho rysů pomůže nová navigace, která umožňuje prozkoumat vůz ze všech úhlů pohledu. Na těchto stránkách si lze novou limitovanou edici Fiat 500X rovněž zarezervovat, a to prostřednictvím vašeho prodejce, a stát se tak jedním z 2000 prvních majitelů.

Exkluzivní model Opening Edition

Reklama 1

Verze Opening Edition bude v závislosti na trhu – Itálie, Německo, Francie, Španělsko nebo Švýcarsko – nabízená ve třech verzích: dvou s konfigurací pohonu 4×2 s motory 1.4 Turbo MultiAir II 140 k nebo 1.6 MultiJet II 120 k a jedné verzi 4×4 s motorem 2.0 MultiJet II 140 k.

Fiat 500X Opening Edition s pohonem 4×2 a vybavený motorem 1.6 MultiJet II o výkonu 120 k nebo 1.4 Turbo MultiAir II o výkonu 140 k bude k dispozici v šedém odstínu Art Grey a bude zahrnovat exkluzivní výbavu, jako je například automatická klimatizace, 18palcová litá kola, paket Safety zahrnující řadu systémů aktivní bezpečnosti (antikolizní systém, sledování jízdních pruhů, sledování mrtvého úhlu, couvací kamera), paket Comfort zajišťující optimální pohodlí na palubě (loketní a bederní opěrka), dále bezklíčový vstup a startování Keyless Entry & Keyless Go, tónovaná okna či exkluzivní logo Opening Edition.

Druhá verze nabídne třívrstvý červený lak Amore Red, pohon všech kol a vznětový přeplňovaný motor 2.0 MultiJet II o výkonu 140 k v kombinaci s devítistupňovou automatickou převodovkou. Pozornost upoutá nepochybně výbava, která je na vrcholu celé řady. Tento model nabídne ve standardu řadu exkluzivních prvků, jako jsou například třívrstvý červený lak Amore Red, navigace (UConnect Nav 6,5″ s dalším portem USB v přední loketní opěrce), dvoutónové červeno-černé kožené čalounění, paket Visibility se senzorem deště a stmívání, elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka, monochromatické vnitřní zpětné zrcátko, volant s tlačítky a exkluzivní logo Opening Edition.

Reklama 2

Cena na italském trhu začíná na 21 900 eur za model 1.4 Turbo MultiAir II 140 k s pohonem 4×2 a končí na 30 650 eur za vrcholný model 500X Opening Edition s pohonem 4×4, motorem 2.0 MultiJet II 140 k a devítistupňovou automatickou převodovkou. Tento vrcholný model nabízí exkluzivní výbavu se zvýhodněním až 3500 eur.

Pro ceníkové ceny na jiných trzích (Německo, Francie, Španělsko a Švýcarsko) navštivte lokální internetové stránky nebo využijte přímý vstup do tiskového centra přes domovskou stránku.

S novou speciální edicí Opening Edition chce Fiat potěšit především příznivce, kteří na autosalonu v Paříži projevili o nový model mimořádný zájem. Fiat 500X je novým kompaktním crossoverem rodiny 500 a představuje další evoluci značky. Zároveň demonstruje technologickou vyspělost, kterou má doslova v krvi.

Reklama 3

Nová verze dává legendární pětistovce zcela nový rozměr. Hlavním motivem jsou vyzrálost, elegance a italský styl šitý na míru. Vznikl tak model, který je komfortní, výkonný a je stále v kontaktu s okolním světem. Za písmenem X se ukrývá krása a dobrodružná povaha modelu Fiat 500X.