Fascinace jaro/léto 2016

porsche_znakSpolečnost Porsche Inter Auto CZ, výhradní dovozce sportovních a luxusních vozů Porsche do České republiky, připravila pro klienty autorizovaného Porsche Centra Praha, Porsche Servisního Centra Brno a Porsche Servisního Centra Ostrava do 30. 6. 2016 nabídku servisu od výměny kol přes údržbu klimatizace až po očištění vozu po zimním provozu. Zároveň přichází se zvýhodněnou nabídkou Porsche Tequipment platnou do 31. 8. 2016.

V rámci servisní nabídky Fascinace jaro/léto 2016 platné do 30. 6. 2016 jsou pro klienty Porsche Center připraveny nejrůznější nabídky. Patří mezi ně příprava na jarní a letní sezónu, zvýhodněná nabídka letních pneumatik, možnost jejich uskladnění a údržba klimatizace.

Jarní prohlídka obsahuje kromě kontroly všech bezpečnostních a dalších důležitých součástí a komponentů vozu také kontrolu všech provozních náplní.

Dále je možné si nechat profesionálně vyměnit a následně uskladnit kola a koupit si pneumatiky Continental a Pirelli s 30% slevou. Kompletně lze překontrolovat i klimatizační soustavu, která zajišťuje správnou funkci v teplých letních dnech.

Reklama 1

Zvýhodněná nabídka Porsche Tequipment platí do 31. 8. 2016 a obsahuje atraktivní doplňky pro všechny modely Porsche od sportovní výfukové soustavy přes dětské sedačky a čisticí sady až po nový typ Porsche Rear Seat Entertainment. Součástí zvýhodněné nabídky příslušenství je také aktualizace navigačního systému PCM 3.0/3.1 na MR 2016 a 2.0/2.1 na MR 2015 a možnost rozšíření PCM 3.1 o dopravní informace v reálném čase.

Přehled nabídky naleznete na: https://auto.porsche.cz/microsite/jarni-fascinace/