DS tour bilancuje

Zdroj: Citroën
Zdroj: Citroën

Podpořit povědomí o značce DS a vyvolat zájem o vozy DS, to měl za cíl již 4. ročník DS TOUR. Tato exkluzivní příležitost otestovat kompletní modelovou řadu DS proběhla v 8 místech České republiky a tento týden skončila pozitivní bilancí. Prodala se poslední DS 5 ve speciální edici 60 let.

V premiéře si zákazníci mohli vyzkoušet nejnovější vůz značky DS, nový model DS 3 s výkonným benzínovým motorem 1.6 THP a též DS 3 ve verzi Cabrio. Zároveň bylo možné otestovat nový model DS 4, včetně outdoorové verze DS 4 Crossback. Vrcholem nabídky pak byl luxusní model DS 5, a to jak s výkonným dieselovým motorem, tak i s motorem Hybrid4 kombinujícím dieselový motor s elektrickým pohonem.

Poprvé se letos představila ucelená modelová řada DS, jejíž vozy vynikají výjimečným designem a jízdními vlastnostmi. Uskutečnilo se celkem 450 jízd v 8 místech ČR. Většina návštěvníků se registrovala předem na speciální minisite, tak aby si zajistila konkrétní žádaný model DS, konkrétní čas a dostatečnou dobu na jeho otestování a poznání. Nejvíce zájemců dorazilo na testovací jízdy ve městech Brno, Praha a Ostrava. Každému příchozímu se individuálně věnoval vyškolený personál po dobu minimálně 45 minut, k dispozici bylo velmi příjemné zázemí se všemi materiály a samozřejmostí bylo i pozvání na chutné občerstvení. Někteří z nich si svůj vysněný vůz i na místě objednali a nyní čekají na jeho dodání.

Radostným výsledkem DS Tour 2016 je fakt, že zákazník prodejce Auto Brejla zakoupil raritní vůz: model DS 5 ve speciální edici 60 let. Jde o poslední kousek k dispozici v ČR.

Reklama 1