Do nové kampaně „V90“ automobilky Volvo Cars se zapojila i fotbalová legenda Zlatan Ibrahimović

Zdroj: Volvo Cars
Zdroj: Volvo Cars

Společnost Volvo Cars opět spolupracuje s fotbalovou ikonou Zlatanem Ibrahimovićem. Ten bude ještě před zahájením fotbalového mistrovství Evropy hrát hlavní roli v evropské kampani doprovázející uvedení prémiového kombi automobilky – Volva V90. Kampaň bude spuštěna dnes večer a poběží na televizních kanálech a sociálních sítích.

Zdroj: Volvo Cars
Zdroj: Volvo Cars

Dřívější útočník francouzského klubu Paris Saint-Germain a dlouhodobý řidič a fanoušek značky Volvo se v rámci kampaně ohlíží zpět za svou cestou, která začala ve skromných poměrech jedné z nejdrsnějších švédských čtvrtí ve městě Malmö a dovedla ho až mezi sportovní hvězdy mezinárodního formátu. Podívejte se na předpremiéru.

Zlatan, který se v současné době připravuje na evropský fotbalový šampionát, cítí se švédskou automobilkou úzké sepětí.

„Mám radost, že mohu s automobilkou Volvo Cars opět spolupracovat. Jejich nová auta jsem již viděl, řídil a vyzkoušel. A myslím si, že jsou fantastická. Volvo se stejně jako já vydalo svou vlastní cestou a nebálo se přemýšlet jinak. Předchozí kampaň, na které jsme dělali, byla dobrá, ale tentokrát je to v duchu Made by Zlatan,“ uvedl Zlatan Ibrahimović.

Reklama 1
Zdroj: Volvo Cars
Zdroj: Volvo Cars

„Tato kampaň je oslavou nezávislého myšlení a síly, která spočívá ve schopnosti přemýšlet jinak. Cesta Zlatana i automobilky Volvo za úspěchem nese mnoho společných znaků. Nedostali bychom se tam, kde jsme, kdybychom dělali věci stejně jako všichni ostatní,“ prohlásil Anders Gustafsson, senior viceprezident společnosti Volvo Car Group pro Evropu, Střední východ a Afriku.

Automobilka Volvo Cars a Zlatan spolupracovali již na nezapomenutelné marketingové kampani v roce 2014, jejíž součástí bylo video, v němž tajemný fotbalista mimo jiné loví zvěř v odlehlých švédských lesích a na pozadí recituje slova švédské národní hymny.

Nové Volvo V90, vytvořené na základech nezpochybnitelné tradice ve výrobě vozů kombi, posunuje svou estetikou, vybranými materiály a precizním zpracováním pojem „prémiové kombi“ na zcela novou úroveň, přičemž se může jako každé správné kombi pochlubit maximálně praktickým charakterem. Volvo V90 je již ve standardu nabito bohatou technologickou výbavou, která sahá od systému detekce velkých zvířat až po asistent pro jízdu v kolonách a semiautonomní řízení Pilot Assist II. generace.

Reklama 2

Nová kampaň pro model Volvo V90, kterou můžete poprvé vidět v živém vysílání 30. května ve 20:15 SEČ na televizních kanálech a sociálních sítích, bude doprovázena hudbou složenou Hansem Zimmerem, což je světově proslulý hudební skladatel, který za svou práci získal cenu Akademie a stojí za hudbou k filmům, jako jsou Gladiátor, Piráti z Karibiku, Počátek a Interstellar.

„Protože jsem vždy byl velkým příznivcem švédských ikon, jakými jsou třeba Abba nebo právě Zlatan, spolupráci s automobilkou Volvo Cars a se Zlatem v rámci tohoto projektu vnímám jako zkušenost s tím nejlepším ze Švédska. Pracovat společně bylo skutečným přínosem,“ prohlásil Hans Zimmer.