Český tým vítězem soutěže ‚ŠKODA Challenge‘

Zdroj: Škoda Auto
Zdroj: Škoda Auto

Šestý ročník mezinárodní ‚ŠKODA Challenge 2016‘ zná vítěze: český tým se na soutěži prosadil proti silné konkurenci z celého světa a z Česka je i nejlepší servisní poradce.

„Výsledky domácích soutěžních týmů v mezinárodním finále ‚ŠKODA Challenge 2016‘ dokazují vynikající úroveň teoretických i praktických znalostí odborníků prodejní a servisní sítě ŠKODA v České republice,“ říká Karel Starý, vedoucí Servisních služeb ŠKODA AUTO Česká republika. „Vítězům gratuluji a všem servisním a prodejním partnerům v České republice přeji skvělé výsledky i v nastávajícím národním kole ‚ŠKODA Challenge‘,“ dodává Starý.

Zdroj: Škoda Auto
Zdroj: Škoda Auto

Dvoudenního finále, zahrnujícího teoretické i praktické úkoly, se v Mladé Boleslavi a v Praze zúčastnilo celkem 165 specialistů z 30 zemí. Vybíral se nejlepší servisní technik, servisní poradce, diagnostický technik, lakýrník, vedoucí skladu, prodejce, nejlepší zástupce importéra a celkově nejlepší tým. Všichni soutěžící se pro finále v České republice kvalifikovali v národních kolech.

Zdroj: Škoda Auto
Zdroj: Škoda Auto

Čeští odborníci David Zeman (prodejce nových vozů z Českých Budějovic), Petr Moravec (diagnostický technik z Hradce Králové), Petr Marko (skladník z Mostu), Michal Císař (lakýrník z Prahy), Ondřej Tomšů (zástupce importéra z Prahy) a Zdeněk Pazderka (servisní poradce z Brna) v mezinárodním finále ‚ŠKODA Service Challenge‘ vybojovali cenu pro nejlepší tým. Kromě toho byl Zdeněk Pazderka oceněn také jako nejlepší servisní poradce celosvětové sítě ŠKODA. „Z ocenění mám velkou radost,“ říká Pazderka a dodává: „Musím vyslovit velký kompliment celému týmu. Odvedli jsme vynikající výkon. Myslím, že by si vítězství zasloužili všichni finalisté. Všichni účastníci finále předvedli výkony na vysoké úrovni, o vítězství a umístění nakonec rozhodovaly drobnosti.“ I mezi skladníky, lakýrníky a prodejními poradci obsadili čeští finalisté přední místa.

Reklama 1

Nejlepším servisním technikem celosvětové sítě ŠKODA se stal David Grávalos ze Španělska. Nejlepším lakýrníkem Egīls Žizenis z Lotyšska, kategorii diagnostický technik ovládl Henrik Svane z Dánska. Nejlepším zástupcem importéra se stal Thomas Stockinger z Rakouska, nejlepším prodejcem Zsolt Jandó a nejlepším vedoucím skladu Jánoš Bertók (oba z Maďarska).

ŠKODA průběžně investuje do zvyšování úrovně dovedností a znalostí svých partnerů v obchodní a servisní síti. Součástí jsou rozsáhlé školicí programy v oblasti techniky i obchodu v Servisním tréninkovém centru v Kosmonosích u Mladé Boleslavi. Cílem je udržovat nezbytnou vysokou expertní úroveň zástupců obchodní a servisní sítě ŠKODA po celém světě, což je jedním z předpokladů k dosažení maximální spokojenosti zákazníků.

Sedmý ročník národního kola soutěže ‚ŠKODA Challenge‘ bude vypsán v srpnu 2016, finále národního kola se bude konat v listopadu letošního roku.

Reklama 2