BMW představuje novou flotilu jízdních kol

Zdroj: BMW Group
Zdroj: BMW Group

Nové designové prvky a technické komponenty pro ještě větší radost z jízdy. Přesně na startu cyklistické sezony představuje značka BMW nové typy jízdních kol. Přepracovaným designovým konceptem a moderními technickými komponenty BMW znovu podtrhuje své dovednosti v oblasti výroby jízdních kol.

Zdroj: BMW Group
Zdroj: BMW Group

Stejně jako u všech svých motorových vozidel se značka BMW snaží svým majitelům zprostředkovat mimořádné jízdní vlastnosti také u jízdních kol.

Kromě typického rámu s vyboulenou přední částí horní rámové trubky, zvaného „Bullneck“, charakterizují tato jízdní kola nová barevná provedení, chytré designové prvky a zvětšená 28palcová kola.

Nekompromisní standardy v oblasti designu a moderních technologií

Nová verze jízdního kola BMW Cruise Bike – klasika v portfoliu jízdních kol BMW – je pro rok 2016 nabízena v bílé barvě Mineral White nebo modré Aqua Pearl Blue. BMW rozšiřuje nabízené velikosti rámů kol pro ještě větší jízdní komfort a lepší přizpůsobení jízdního kola postavě jezdce.

Reklama 1

S = výška přibližně 160 – 175 cm
M = výška přibližně 175 – 185 cm
L = výška přibližně 185 – 195 cm

Zdroj: BMW Group
Zdroj: BMW Group

Díky typické geometrii rámu vyrobeného z hliníku je jízdní kolo BMW snadno ovladatelné, a proto se perfektně hodí na jízdu ve městě.

Jízdní kolo Cruise M Bike zaujme černou barvou a ráfky s dalšími prvky v kontrastní červené barvě. Toto kolo bylo inspirováno typicky sportovním designem BMW M. Kromě toho sportovnost jízdního kola Cruise M Bike podtrhují z karbonu vyrobené distanční podložky a sedlová trubka, zaručující mimořádné jízdní zážitky nejen na rovných úsecích, ale také v kopcovitém terénu.

Reklama 2
Zdroj: BMW Group
Zdroj: BMW Group

Kromě klasických modelů jízdních kol pro dospělé nabízí BMW mimořádné potěšení z jízdy také pro nejmenší účastníky silničního provozu. Pro ně má připravené jízdní kolo BMW Cruise Bike Junior. Sportovní a robustní jízdní kolo s matným černým nebo lesklým bílým rámem, červenou sedlovou trubkou a červenými detaily na řídítkách je vyrobeno z pevného, avšak lehkého hliníku. Bezpečnou jízdu zaručují světlomety a šestistupňová přehazovačka Shimano s ovládáním na rukojeti řídítek. Úhel sedla i jeho výšku lze nastavit podle velikosti dítěte – což je důvod, proč kolo roste společně s dítětem, a nabízí tedy ještě dlouhodobější radost z jízdy.

Kolekce jízdních kol BMW pro rok 2016 a doplňková výbava je k dispozici na internetové adrese www.bmw-shop.de nebo u vybraných prodejců BMW.

Doporučené maloobchodní ceny pro následující produkty:

Kolo BMW Cruise Bike: 995 EUR
Kolo BMW Cruise M: 1200 EUR
Dětské kolo BMW Cruise Bike Junior: 450 EUR

Reklama 3