Bezpečné prázdniny s originálním příslušenstvím BMW

BMW
BMW

Prázdniny jsou pro mnoho lidí nejlepším obdobím v roce. Ovšem vyjet s rodinou na dovolenou, to přináší také určité výzvy. S originálním příslušenstvím BMW, které bylo vyvinuto speciálně pro cestování, volný čas a přepravu, lze tyto výzvy jednoduše a pohodlně zvládat.

Prázdniny jsou pro mnoho lidí nejlepším obdobím v roce. Ovšem vyjet s rodinou na dovolenou, to přináší také určité výzvy. S originálním příslušenstvím BMW, které bylo vyvinuto speciálně pro cestování, volný čas a přepravu, lze tyto výzvy jednoduše a pohodlně zvládat. Tak například díky originálním dětským sedačkám BMW je o děti během prázdninových cest dobře postaráno.

Cestovní tašky vyvinuté u BMW, jako je například taška Fond, zaručují, že prázdninová výbava zůstane nedotčená a uspořádaná. Nejen že lze další zavazadla bezpečně uložit do střešních boxů BMW, ale také jízdní kola je možné ukotvit do střešních držáků BMW, nebo do držáku jízdních kol na tažné zařízení. Chladicí taška BMW a sluneční slona BMW na boční okna napomáhají k pohodlnému cestování. Kromě toho mají děti na prázdninách skvělou příležitost se zdatně a především hravě naučit jezdit na kole pomocí odrážedla/šlapacího kola BMW Kids Bike a současně uspokojit své nutkání volně se pohybovat po okolí.

Samozřejmě že reflexní vesta pro každého z cestujících je nutnost, neboť zvyšuje bezpečnost posádky v případě technické závady a předchází udělováním pokut v zemích, kde jsou tyto reflexní vesty povinné. „Šrámy“, které automobil může utržit během dovolené jak vně, tak uvnitř, lze jednoduše a trvale odstranit pomocí speciálně vyvinutých originálních výrobků BMW Care, jako je například odmašťovadlo, vosk s nanotechnologií nebo pěna na čištění koženého čalounění.

Reklama 1

Optimální ochrana a maximální cestovní komfort pro děti

Zdroj: BMW
Zdroj: BMW

Originální dětské sedačky BMW ideálním způsobem zajistí, že děti budou cestovat v bezpečí a pohodlí. Tři různé typy sedaček nabízejí optimální podmínky pro cestování s kojenci, malými dětmi a mládeží do věku přibližně 12 let. Dětské sedačky BMW splňují evropskou normu ECE R44-04 pro dětské zádržné systémy a jsou dále testovány v souladu s bezpečnostními požadavky institutu EuroNCAP. V tomto procesu testování se provádějí další testy ve formě čelních a bočních nárazů v reálných podmínkách. Všechny dětské sedačky BMW jsou vybaveny patentovanou technologií Airpad. Integrované vzduchové polštáře zabraňují pohybu hlavy v případě bočního nárazu. Dětské sedačky zaručují pohodlné sezení a umožňují volnost pohybu.

Dětské sedačky jsou k dispozici v klasické barevné kombinaci černá/antracitová nebo sportovní černá/modrá. Všechny textilie použité při výrobě dětských sedaček splňují zátěžové normy platné pro použití v automobilovém průmyslu a umožňují výměnu tepla – jsou dostatečně savé a vzdušné.

Tři typy sedaček pro různé věkové skupiny

Dětská sedačka BMW BABY SEAT GROUP 0+ je vhodná pro děti do věku přibližně 15 měsíců. Sedačku lze jednoduše připevnit zády ke směru jízdy pomocí ISOFIX základny. Vyšší úroveň bezpečnosti nabízí samostatně dostupná ISOFIX základna, která je uchycená k ISOFIX kotvicím bodům, a díky opěrné konzole nabízí ještě větší stabilitu.

Reklama 2

BMW JUNIOR SEAT GROUP 1 je ideálním řešením pro děti ve věku od přibližně 12 měsíců po čtyři roky. Sedačka je k vozu bezpečně připevněna pomocí ISOFIX základny a lze ji používat ve směru nebo proti směru jízdy.

Pro děti od 3 do 12 let doporučujeme sedačku BMW JUNIOR GROUP 2/3, která se do vozu jednoduše instaluje pomocí integrovaných kotvicích bodů ISOFIX zadních sedadel. Dovoluje nastavení výšky a šířky pouze jednou rukou, což sedačce umožňuje „růst“ s dítětem. Kromě toho lze sedačku jednoduše složit a také ji pohodlně přepravovat mimo vozidlo v batohu, který je nabízen společně se sedačkou.

Bez ohledu na to, co je potřeba mít s sebou vše je bezpečně a úhledně uloženo

Zdroj: BMW
Zdroj: BMW

Mnohostranné úložné prostory uvnitř vozu využívají exkluzivní cestovní tašky BMW, jež vynikají jednoduchým a bezpečným upevněním, kvalitním zpracováním a maximální funkčností. Tak například batoh BMW, který lze za hlavové opěrky připevnit k opěradlům předních sedadel, nabízí velké množství uzamykatelných úložných prostorů a dalších možností, jak přepravovat věci, jako například láhve, které lze pohodlně umístit do integrovaného držáku. Tento vysoce kvalitní batoh je možné složit do praktického kufříkového pouzdra pro použití mimo vůz. Taška BMW Fond je vyrobena z kombinace různých materiálů a pravé kůže. Tašku lze bezpečně připevnit k zadnímu sedadlu pomocí bezpečnostního pásu zadního prostředního sedadla a je kromě dostatku prostoru pro drobné předměty, jako jsou dětské hračky, vybavena odnímatelným toaletním kufříkem a dvěma integrovanými držáky nápojů. Díky dvěma držadlům a zabudovanému pásu přes rameno je možné tašku BMW Fond pohodlně přenášet také mimo vozidlo.

Reklama 3

Krásně navržená chladicí taška BMW v černé/antracitové barvě rovněž přispívá k dovolené s dětmi prosté stresů. Taška, kterou lze připojit do 12voltové zásuvky ve voze, nabízí 14litrovou kapacitu pro chlazené potraviny a nápoje, čímž zaručuje dostatečnou zásobu potravin na dlouhé cesty.

Zdroj: BMW
Zdroj: BMW

Sada obsahující BMW ochranný kryt opěradla sedadla vpředu a ochrannou podložku pod dětskou sedačku nabízí dvě výhody najednou. Například je-li kryt přichycen k zadní straně opěradla sedadel vpředu, chrání je před znečištěním od bot dětí sedících vzadu. Kromě toho je tento kryt vybaven dvěma kapsami pro bezpečné uložení knížek nebo hraček, které si dítě bere s sebou na cestu. Ochranná podložka pod dětskou sedačku je přichycena za opěrky zadních sedadel a díky svým pěnovým vycpávkám zabraňuje otlakům, jež za normálních okolností vznikají z používání dětských sedaček. Kromě toho účinně zabraňuje znečištění předních částí sedáků zadních sedadel od dětských bot.

Systém Comfort & Travel jeden nosník, mnoho využití

Zdroj: BMW
Zdroj: BMW

Modulární systém BMW Travel & Comfort zvyšuje potěšení z cestování a pohodlí uvnitř vozu. Tento systém díky zásuvnému konektoru umožňuje jednoduché a bezpečné upevnění různých systémových komponentů k jednoduchému nosníku, který je připevněn mezi nosníky opěrky hlavy. Funguje například jako držák pro různé tablety Apple iPad či Samsung Galaxy. Držák lze úhlově natáčet a otáčet o 360 stupňů – což se hodí ke sledování filmů nebo kancelářské činnosti. K držáku je možné v případě potřeby připevnit sklopný stolek, který má nastavitelnou výšku i sklon a je vybaven integrovaným držákem na nápoje. Na držák lze rovněž upevnit ramínko na kabát nebo univerzální háček.

Ochrana před přímým slunečním světlem

Zdroj: BMW
Zdroj: BMW

Pohodu na palubě vozidla rozhodujícím způsobem ovlivňuje také vnitřní klima. Proto jako dokonalý doplněk ke klimatizačnímu systému doporučujeme sluneční clonu BMW. Sluneční clona BMW je nabízena pro zadní a zadní boční okna velkého množství vozidel BMW. Clonu lze použít rovněž v případě, že jsou okna otevřená. Díky svému přesnému tvaru nabízejí clony BMW dokonalou ochranu cestujících na zadních sedadlech, a zejména dětí, před přímým slunečním zářením a zároveň snižují teplotu uvnitř vozu. Navíc se zlepšuje čitelnost displejů multimediálních zařízení, jako jsou tablety.

Naučte se jezdit na kole s BMW Kids Bike

Zdroj: BMW
Zdroj: BMW

Po dlouhé cestě do cílové destinace mohou děti konečně dát volnost své přirozené potřebě pohybovat se a být aktivní. K tomuto účelu nejlépe poslouží kolo BMW Kids Bike, které je kombinací odrážedla a šlapacího kola a ideálně se hodí pro děti od dvou a půl roku do šesti let. Zatímco ti nejmenší mohou trénovat rovnováhu, cit pro rychlost a používání přední brzdy, která je namontovaná na odrážedle, starší děti se mohou po jednoduchém namontování hnacího řetězu, šlapek a zadní brzdy učit jízdě na šlapacím kole. Kolo Kids Bike je vybaveno 14palcovými pneumatikami, stejně jako síťkou na řídítkách a taškou na drobnosti na rámu. Mezi bezpečnostní prvky patří odrazky a také cyklistická helma, rovněž s odrazkami.

Ty pravé čisticí prostředky

Zdroj: BMW
Zdroj: BMW

Každá cesta zanechá stopy jak vně, tak uvnitř vozu. Ty lze jednoduše a trvale odstranit pomocí originálních prostředků BMW Car Care. Například BMW odmašťovadlo zcela odstraní dokonce i silné znečištění, jako jsou naftové usazeniny, mastnota, vosk, zaschlý hmyz či mastné skvrny z oken a světlometů. Tvrdý vosk s nanotechnologií nabízí maximální ochranu proti pryskyřicím padajícím ze stromů, rozmrazovací soli a dalším vlivům životního prostředí. Kromě toho lze čerstvé znečistění po aplikaci prostředků daleko jednodušeji odstranit. Pěnový čisticí prostředek na kůži zaručuje důkladné a šetrné vyčištění všech druhů kožených čalounění, které se objevují ve vozech BMW. Čisticí prostředky z kolekce „PureCare inspired by BMW i“ jsou obzvláště jemné a mají dlouhou trvanlivost. Díky přírodním složkám jsou odbouratelné, a tedy šetrné k životnímu prostředí.

Fotogalerie produktů BMW