Beetle Sunshinetour

Podvanácté se ve dnech 19. až 21. srpna setká na pláži v německém Travemünde největší komunita fanoušků Brouka na světě. Organizátorka Gaby Kraftová má už téměř 600 přihlášek – to je nový rekord! Volkswagen se již mnoho let účastní akce Beetle Sunshinetour jako sponzor a v místě konání akce poprvé veřejnosti představí modernizované modely Beetle a Beetle Cabriolet. Tuto dvojici novinek doplní nevšední speciální model Beetle Denim.

Volkswagen představí na letošní akci Sunshinetour modernizovaný model Beetle. Věčně mladý klasický vůz se prezentuje s nově tvarovanými nárazníky, svěžími barvami, novými tkaninami čalounění sedadel a nesčetnými možnostmi individualizace. Jako mimořádný skvost bude navíc představen speciální model Denim. Plátěná střecha tohoto vozidla vypadá jako džínová látka a vychází z pojetí legendárního džínového Brouka z roku 1974.

Stejně jako v uplynulých letech se i letošní setkání Sunshinetour ponese v duchu uvolněné atmosféry, v níž budou návštěvníci moci obdivovat ostatní vozidla a zasvěceně diskutovat o všech generacích Brouka. A bude to opět pastva pro oči, protože účastníci si dají tradičně záležet na nápadité výzdobě a úpravách svých vozů. Motto letošního ročníku zní “Crazy – nic pro suchary”.

Jedním z vrcholů akce Sunshinetour bude společná vyjížďka, která se uskuteční v sobotu 20. srpna. Hvězdicová jízda začíná ve 12 hodin na různých místech Lübecku, například od kulturního centra Kulturwerft Gollan nebo od plážového baru Strandsalon na ostrově Wallhalbinsel. První účastníci budou očekáváni od 13 hodin v travemündském areálu Brügmanngarten, kde je přivítají Sydney Hoffmann, v celém Německu známý moderátor televizního pořadu “PS Profis”, a německý rapper MC Fitti, kteří následně představí nejoriginálnější modely v rámci prezentace “Beetlewalk”.

Reklama 1

Skutečnou plážovou atmosféru vytvoří pestrý program s vystoupeními různých DJ a parkurových umělců i s živým koncertem kapely “Max and Friends”. Atraktivní doprovodný program, který sahá od volby “Miss Beetle” až po hod Broukem do dálky, osloví celou rodinu.

Zájemci, kteří dostali chuť vidět nový model Beetle, slavit s MC Fitti a Sidneym Hoffmannem při živé hudbě a užívat si mnohostranný doprovodný program pro celou rodinu, naleznou všechny potřebné informace na webové stránce www.beetle-sunshinetour.de. Beetle Sunshinetour začíná v pátek 19. srpna od 18 hodin na louce v areálu Brügmanngarten v Travemünde.