Autohoroskop – Rak, Lev a Panna

Každá žena někdy propadne nutkání se utvrdit v tom, že její rozhodnutí je správné. Buď se radí s kamarádkami nebo s věštkyní, karty také poradí. No a pak tu máme hvězdy…

Když mohou hvězdy charakterizovat jednotlivé povahy, osudy a životní pochody, proč by nemohly ukázat jakým směrem se dát při výběru vozu?  Kdo ve svém dennodenním životě nepoužívá k cestování automobil nebo minimálně o nějakém tom autíčku nesní!

Víte ale, jaké auto nejvíce odpovídá vaší osobnosti? Tady je takový malý výklad jaké auto by Vám slušelo k Vašemu znamení.

Rak ( 22.6. – 22.7. )

Reklama 1

Rodinně založení Raci si při kupování auta dají záležet především na komfortu a praktičnosti – i když však budou vybírat dlouho a pečlivě, nakonec stejně skončí u modelu, který je něčím zaujme, a sami nebudou vědět, proč vlastně! Vezmou však samozřejmě v potaz hlavně přání svých nejbližších, proto se pro ně bude nejlépe hodit praktický a pohodlný rodinný vůz. Mohla by se jim líbit třeba Škoda Octavia Combi nebo nějaký Ford, Opel či Toyota. Z barev Raci upřednostní bílou, šedou nebo stříbrnou.

Lev ( 23.7. – 22.8. )

Lev se zrodil proto, aby vládl – jeho vůz tedy musí být opravdu výjimečný! Potrpí si na luxus, rychlost, reprezentativnost a do svého vysněného auta rád investuje značnou částku peněz – hlavně, aby to stálo za to! Lvi se budou vznášet v sedmém nebi, pokud se jim naskytne možnost usednout za volant luxusního BMW, Mercedesu Benz S, Audi nebo Lamborghini – a když se v něm pak budou předvádět světu, bude je pramálo zajímat, jaká je nejvyšší povolená rychlost! Z barev jim nejvíc padne do oka červená, žlutá a vínová.

Reklama 2

Panna ( 23.8. – 22.9. )

Panny jsou praktické typy lidí – auto si tedy budou vybírat především rozumem, a nějakým těm designovým zbytečnostem se příliš věnovat nebudou. Důležité pro ně je, aby byl jejich vůz kvalitní, bezpečný a účelný. Nenápadný design se u jejich auta bude snoubit se spolehlivostí a praktičností. Panny si auto nepořizují proto, aby se předváděly, ale aby jim věrně sloužilo Panny si vybírají auto například i podle počtu airbagů. Vhodné modely: Lexus LS 460, Volvo S80, Citroën C5. Dobrým společníkem pro ně budou i Škodovky nebo Renault, a to nejlépe v bezpečné bílé barvě!

Fotogalerie (5)
« 1 z 2 »

 

Reklama 3

Autohoroskop Beran, Býk a Blíženci
Autohoroskop Váhy, Štír a Střelec
Autohoroskop Kozoroh, Vodnář a Ryby


Diskuze: Ztotožňujete se s autohoroskopem?