Autohoroskop – Beran, Býk a Blíženci

Každá žena někdy propadne nutkání se utvrdit v tom, že její rozhodnutí je správné. Buď se radí s kamarádkami nebo s věštkyní, karty také poradí. No a pak tu máme hvězdy…

Když mohou hvězdy charakterizovat jednotlivé povahy, osudy a životní pochody, proč by nemohly ukázat jakým směrem se dát při výběru vozu?  Kdo ve svém dennodenním životě nepoužívá k cestování automobil nebo minimálně o nějakém tom autíčku nesní!

Víte ale, jaké auto nejvíce odpovídá vaší osobnosti? Tady je takový malý výklad jaké auto by Vám slušelo k Vašemu znamení.

Beran (21.3. – 20.4.)

Reklama 1

Temperamentní Beran má v sobě zakódovanou touhu prosadit se – a tomu musí, jak jinak, odpovídat i auto, za jehož volant se rozhodne usednout! Bude vybírat mezi silnými sportovními a terénními vozy, ve kterých může světu ukázat svoji dravost. Beran potřebuje vůz, který bude budit obdiv a zároveň ho nikdy nezklame. Mezi auta jeho snů patří Hummera, Jeep nebo Ferrari, Porsche 911,  Lamborghini Gallardo – a jaké barvy? V tom má Beran jasno – hlavně něco zářivého a nápadného, na prvním místě se tedy zcela jistě objeví ohnivá červená!

Býk (21.4. – 21.5.)

Býk je prakticky založený, ale přitom miluje luxus – auto jeho snů tedy bude kvalitní, spolehlivé, solidní a pohodlné. Vybere si prostorný vůz, který pojme všechny nezbytnosti – vtěsná se tam jak Býkova pojízdná kancelář nebo dílna, tak i vše, co potřebuje ke svému každodennímu komfortu. Co se týče designu, Býci jsou konzervativní – vybírat si tedy budou z klasických modelů na úrovni. Záležet si dají především na sedačkách a vnitřním vybavení. Líbit se jim bude Volkswagen Passat, ale také Mercedes. A nemusí být ani úplně nejluxusnější. Stačí, že je pohodlný jako Peugeot 407 nebo Škoda Superb.

Reklama 2

Blíženci (22.5. – 21.6.)

Blíženci milují pohyb a změnu! Auto, o kterém sní, by mělo být rychlé a snadno ovladatelné. Jinak však nejsou příliš nároční – luxus přenechají jiným a rádi se spokojí s malým a praktickým autíčkem, které si však vylepší nějakou užitečnou vymožeností – například GPS navigací! Renault Laguna, Mitsubishi Lancer, Suzuki SX4 jsou ideálními automobily. Nepohrdnou však ani dobrým sporťákem a rozhodně by si nechali líbit třeba Corvettu! Na barvě jim příliš nesejde – klidně si vyberou nenápadnou šedou, ale nebudou protestovat ani proti něčemu zářivějšímu, například žluté!

Diskuze: Ztotožňujete se s autohoroskopem?


Autohoroskop Rak, Lev a Panna
Autohoroskop Váhy, Štír a Střelec
Autohoroskop Kozoroh, Vodnář a ryby

Reklama 3