Audi partnerem festivalu SOUNDTRACK Poděbrady

Zdroj: Audi
Zdroj: Audi

Audi je oficiálním partnerem Mezinárodního festivalu filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK v Poděbradech, jehož nultý ročník se uskuteční 27. srpna 2016 v lázeňském městě nedaleko Prahy. Značka se čtyřmi kruhy podpoří organizátory unikátního festivalu pro celou rodinu flotilou reprezentačních vozů Audi, která bude zajišťovat shuttle servis pro VIP hosty na trase Praha – Poděbrady a rovněž po okolí středočeských lázní. Audi zve návštěvníky festivalu také do svého zázemí na kolonádě, v němž vystaví několik svých modelů včetně nového hybridního modelu Audi Q7 e-tron quattro, a nabídne odpočinkovou zónu s posezením u malého občerstvení. U vchodu do zámeckého areálu pak přivítá návštěvníky festivalu Audi RS 7 Sportback performance.

“Mám velkou radost, že je Audi partnerem zcela nového a unikátního kulturního projektu, jímž je Mezinárodní festival filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady,” říká Tomáš Velek, ředitel divize Audi společnosti Porsche Česká republika. “Inovativní pojetí celého festivalu s novými způsoby prezentace filmové hudby, do nichž jsou začleněny interaktivní a pohybové aktivity pro celou rodinu, harmonicky souzní s filozofií značky Audi, která si na inovacích zakládá. Audi tímto partnerstvím zároveň navazuje na dlouhou tradici podpory prestižních kulturních akcí v České republice.”

SOUNDTRACK Poděbrady nabídne v sobotu 27. srpna 2016 od 13 h v lázeňském parku zábavný program pro celou rodinu, který bude od 20:30 h završen koncertem důvěrně známých filmových hitů, doprovázeným multimediálním mappingem na zdi poděbradského zámku. Večerní velkoformátová hudebně-vizuální show bude možné sledovat i zdarma z okolí zámku, Jiřího náměstí, mostu či protějšího břehu Labe. V prodeji je pouze 100 vstupenek na místa do uzavřeného prostoru bezprostředně pod hudební scénou.

Na koncertě Festivalu SOUNDTRACK zazní slavné písně a melodie z filmových trháků, jako jsou Amerika, Star Wars, Indiana Jones, Schindlerův seznam, Piráti z Karibiku, Shrek, Robin Hood, James Bond nebo Čelisti, v podání nového hudebního tělesa SOUNDTRACK Orchestra pod vedením Martina Kumžáka s vokálním a instrumentálním vystoupením Davida Kollera, Dashi, Michaela Kocába, Michala Pavlíčka, Ondřeje Rumla či Michala Dvořáka.

Reklama 1

Po celé odpoledne bude v poděbradském lázeňském parku a na kolonádě zdarma přístupný program s aktivitami pro celou rodinu a všechny věkové kategorie. Lázeňský park obsadí živí hudebníci a návštěvníci v něm naleznou velkoformátové projekce, prezentující budoucí místa a sekce festivalu. Audi bude mít svůj stan na kolonádě a zájemci si v něm budou moci kromě posezení u kávy a malého občerstvení v odpočinkové zóně důkladně prohlédnout také současné modely inglostadtské značky, včetně zcela nového Audi Q7 e-tron quattro s čistě elektrickým dojezdem 56 km. Na poděbradském náměstí před vstupem do zámeckého areálu přivítá hosty festivalu Audi RS 7 Sportback performance, vůz s nekompromisním výkonem 605 k a zrychlením z klidu na 100 km/h za 3,7 s.

Pro VIP hosty je připravena flotila reprezentativních vozů Audi zajišťující shuttle servis mezi Poděbrady a Prahou ve spolupráci s  luxusní taxislužbou Tick Tack a dealerstvím Louda Auto a.s., jehož prodejny se nacházejí v nedalekých Pardubicích, dále také v Teplicích a Liberci.

Mezinárodní festival filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady, první a jediný svého druhu v České republice, je unikátní oslavou filmové hudby všech žánrů a forem. Poděbradský festival SOUNDTRACK je jedinečný nejen zaměřením na filmovou hudbu, ale také orientací na nové formy, multimédia a nejmodernější technologie, proměňující pasivní poslech v interaktivní zážitek. Letošní nultý ročník festivalu je koncipován jako celodenní “ochutnávka”, předznamenávající oficiální 1. ročník, který se uskuteční koncem srpna příštího roku.

Reklama 2

Více informací o Mezinárodním festivalu filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady naleznete na internetových stránkách www.soundtrackfestival.cz