19.ročník automobilové výstavy – Autoshow Praha byla, je a bude!

autoshow_2016Na poslední zářijový víkend roku 2016 naplánovala Incheba, organizátor největšího tuzemského autosalonu, svou oblíbenou, a především hojně navštěvovanou show. Veletrh automobilů a všeho, co k nim patří, se jak pro vystavovatele, tak i fanoušky z řad široké veřejnosti otevře letos již 22.9. a bude trvat plné čtyři dny!

Venkovní plocha, Průmyslový palác a oba velké Křižíkovy pavilóny budou zasvěceny především osobním a užitkovým vozům. Těšit se můžeme vedle naleštěných veteránů také na horké novinky těchto měsíců a dní. Seznam značek je natolik dlouhý, že vás s ním nehodláme zatěžovat.

autoshow_programTen kdo letos na Autoshow Praha zavítá, nebude litovat. Slibuje pastvu nejen pro oči, ale i srdce milovníků krásných vozů. A že na některé z nich cenově nedosáhnete? Nevadí. Na veletrhu je sympatické i to, že si na něm můžete příjemně snít … A kdo ví, za pár let se třeba štěstí usměje právě na vás. Nebo se Vám zadaří získat přímo na místě zajímavou slevu či vyhrát v některé ze soutěží.

Viva la musica! Viva la autoshow!

Reklama 1