Zákazníci Das WeltAuto získají servisní poukaz jako dárek k ojetému vozu

welt
Zdroj: Das WeltAuto

Celosvětová značka Das WeltAuto spustí od 1.října novou akci s názvem “Servisní poukaz Das Welt Auto”. Zákazníci, kteří v posledních třech měsících letošního roku zakoupí vůz u prodejce Das WeltAuto obdrží jako dárek zdarma “Servisní poukaz Das WletAuto” na nákup příslušenství, dílů a servisních úkonů v autorizovaném servisu.

  • Bezplatný „Servisní poukaz Das WeltAuto“ má hodnotu 4000 Kč včetně DPH
  • Poukaz lze využít na nákup příslušenství, dílů a servisních úkonů
  • Akce platí od začátku října do konce roku 2014

„Propojení prodeje kvalitních a prověřených ojetých vozů a autorizovaného servisu koncernových značek je jedním ze základních pilířů programu Das WeltAuto, který si klade za cíl maximální spokojenost zákazníků. S bezplatným servisním poukazem v hodnotě 4000 Kč se mohou zákazníci zcela zdarma přesvědčit o tom, že kvalitní péče autorizovaného servisu o jejich vůz se rozhodně vyplatí, stejně jako používání příslušenství a dílů, navržených a vyráběných přesně pro daný model vozu v souladu s přísnými standardy výrobce,“ říká Roman Filip, vedoucí programu Das WeltAuto pro Českou republiku.

Servisní poukaz Das WeltAuto umožňuje pořízení originálního příslušenství, originálních a Economy dílů a servisních úkonů v hodnotě 4000 Kč včetně DPH. Servisní poukaz Das WeltAuto získá automaticky zákazník, který si v rámci programu Das WeltAuto koupí ojetý vůz značek Volkswagen, Audi, SEAT nebo Volkswagen Užitkové vozy do stáří maximálně 7 let, tedy s datem uvedení do provozu 1. 1. 2007 a mladší.Nabídka je platná pro vozy zakoupené v období od 1. 10. 2014 do 31. 12. 2014, přičemž poukaz lze uplatnit nejpozději do 30. 6. 2015 u obchodníka, s nímž byla kupní smlouva na ojetý vůz uzavřena. Poukaz je nepřenosný a při nižší útratě, než je hodnota poukazu, se hotovost nevrací.

Více informací na stránce s akcí.

Reklama 1